Loading...
Faydalı Bağlantılar

Mostphotos Türkiye Stok Fotoğraf Yarışması

Türkiye’de ilk kez; STOK Fotoğraf Yarışması

En renkli, en profesyonel, en tarz stok imaj bankası Mostphotos, sizleri en iyi STOK fotoğrafını çekmeye davet ediyor.
Jüri Başkanlığını Mehmet Turgut’un yaptığı, ödüllerin bol olduğu yarışma 02 Kasım’da başladı!

Yarışma Detayları

Tema: STOK
Yarışma ismi: Mostphotos Türkiye Fotoğraf Yarışması
Tarih: 2 Kasım 2013 Cumartesi – 30 Ocak 2014 Perşembe
Ödül: Canon 70D Fotoğraf Makinesi kiti ve Mehmet Turgut’un yapacağı bir çekime katılma hakkına sahip olacaktır.

Kazanan fotoğraf 46 dergisinde yayınlanacaktır. Yarışma Jürisi; Mehmet Turgut, Mostphotos Kurucusu Arian Bahrami, Türkiye Temsilcisi Ceyhun Cingi ve Mostphotos Editoryal Ekibi

Dilerseniz yarışmaya yeni çıkan Mostphotos iPhone uygulamasını kullanarak da katılabilirsiniz.

 

STOK Fotoğraf Yarışması Şartlar ve Koşullar

– Kazanan fotoğrafı belirlerken, artistik değer, teknik ve satılabilir olması kriterleri göz ününde bulundurulacaktır. Katılan fotoğrafların stok fotoğrafçılığı kriterlerine uygun olması gerekmektedir.

– Bu yarışmaya katılmak için bir Mostphotos hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer bir Mostphotos hesabınız yoksa, hiçbir ücret ödemeden birkaç dakika içinde üye olabilirsiniz.

– Yarışmaya katılabilmek için fotoğrafınızın, yarışmanın başlangıç tarihi olan 2 Kasım 2013’ten sonra Mostphotos’a yüklenmiş olması gerekmektedir.

-Fotoğrafınızın yarışma kapsamına alınabilmesi için ‘MPStokFotografYarismasi’ olarak etiketlemeniz gerekmektedir. Fotoğrafınızı yüklerken ‘MPStokFotografYarismasi’ etiketi dışında, fotoğrafınızı ifade eden farklı etiketler de kullanabilirsiniz. Böylece ileride böyle bir fotoğrafı satın almak isteyen kullanıcılar tarafından da ulaşılabilir.

– Kullanıcılar, birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılabilirler.

– Bu kampanya 02-11-2013 ile 30-01-2014 arasında geçerlidir.

– Kazanan fotoğrafçı, 10-02-2014 tarihinde Mostphotos Turkey Facebook sayfamızdan ve MostphotosTurkey Twitter hesabımızdan açıklanacaktır.

– Kazanan fotoğrafçının ödülü olan Canon 70D fotoğraf makinesi kiti (gövde + 18-135mm lens + hafıza kartı), kazanan açıklandıktan sonra 30 gün içinde kullanıcıya teslim edilecektir.

– Kazanan fotoğrafçının eseri, 46 Dergisi’nde tam sayfa olarak yer alacaktır.

– Kazanan fotoğrafçı, Mehmet Turgut’un gerçekleştireceği fotoğraf çekimine katılım hakkı kazanacaktır.

– Kazanan fotoğraf, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, Mostphotos kurucusu, CTO’su ve fotoğraf sanatçısı Arian Bahrami ve Mostphotos editöryel ekibinden oluşan jüri tarafından belirlenecektir.

– 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar da ödül kazanamazlar.

– Kampanya katılımcıları hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde hareket edemez.

– Mostphotos, bu kampanyayı suistimal eden kullanıcıları yarışma dışı tutma ve ödülünü teslim etmeme hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor' ün Seçimi